Видавнича Компанія "Воля"

Видавнича компанія "ВОЛЯ" - відома видавничо-книготорговельна організація, колектив досвідчених у видавничо-книготорговельній справі фахівців, мета яких — зайняти на ринку видавничих послуг одне з чільних місць.

Ми небезпідставно віримо в успіх, оскільки вирішили у своїй діяльності керуватися зовні простим принципом відомого американського менеджера Лі Якокки - принципом трьох "Р": people (люди), product (продукт), profit (прибуток).

Лі Якокка в автобіографії зазначав: "Усі господарські операції можна у кінцевому рахунку звести до визначення трьома словами: люди, продукт, прибуток. На першому місці стоять люди. Якщо у вас немає належної команди, то з рештою факторів мало що вдасться зробити".

Ось чому найголовніше та найцінніше у нас - це наші люди (команда надійних, амбіційних, оптимістично налаштованих, наполегливих та цілеспрямованих професіоналів).

Наші цілі та прагнення визначені і у назві нашої компанії - "Воля". Волю ми розуміємо не тільки як здатність до вибору діяльності і внутрішніх зусиль, необхідних для її здійснення.

  • Перш за все, це наше прагнення - НАША ВОЛЯ - досягти успіхів на свідомо вибраному шляху.
  • По-друге, це ВОЛЯ (свобода, незалежність) від будь-кого у визначенні наших цілей та шляхів їх реалізації.
  • По-третє, ми розглядаємо ВОЛЮ як високу моральну категорію: своєю бездоганною працею виконувати ВОЛЮ наших партнерів (авторів, замовників, покупців), забезпечуючи при цьому високу якість і оперативність у роботі та викликаючи непереборне бажання до постійної співпраці з нами.

Символічним є і наш логотип. Цей багатозначний стилізований знак може сприйматися як зображення відкритої книги - поклик до знань. Водночас це і вільний птах на фоні сонця як символ ВОЛІ та ВІРИ у світле майбутнє нашої компанії, наших партнерів, нашого народу. ЗАПАМ"ЯТАЙТЕ його, і коли Ви побачите видання, позначені цим знаком, згадайте, що це "ВОЛЯ" - видавнича компанія, що продукує КНИГИ - товар високої якості.

(c) 2003-2018 Видавнича компанія "Воля"
Розробка WestByte