Видавнича Компанія "Воля"

Назимок М.М., Боровиков О.Я., Сергеєв В.В.

Благородні метали (навчальний посібник)


У посібнику викладені відомості про місця та форми знаходження в природі благородних металів, що використовуються в ювелірній справі та при виготовленні технічних і побутових виробів з дорогоцінних металів, їхні основні фізичні та хімічні властивості, методи визначення та головні напрями застосування. Окремий розділ присвячено методам вибору представничої проби сировинних та вторинних матеріалів. Наведено базові дані стосовно методів отримання покриттів дорогоцінними металами. Значна увага приділяється методам вилучення дорогоцінних металів з промислових та побутових відходів, інших потенційних джерел надходження вторинних дорогоцінних металів.

Посібник підготовлено відповідно до магістерської програми «Експертиза та оцінка ювелірних виробів», бакалаврської підготовки для спеціальності «Експертиза товарів та послуг» з навчальної дисципліни «Благородні метали». Посібник може бути корисним для спеціалістів хіміків-технологів за напрямом підготовки «Хімічна технологія та інженерія» при вивченні властивостей та технології робіт з благородними металами.

Видання призначене для студентів вищих навчальних закладів, експертів Державної пробірної служби, казенних підприємств пробірного контролю, незалежних експертів у галузі оцінки ювелірних виробів, осіб, які спеціалізуються на роботах з благородними металами.

Обсяг — 300 с.

Книготорговельним організаціям надається знижка.

Замовити та придбати видання можна за адресою:
03113, м. Київ, вул. Полковника Шутова, 9
тел./факс (044) 490-94-54
http://www.voliapub.com e-mail: office@voliapub.com

(c) 2003-2013 Видавнича компанія "Воля"
Розробка WestByte