Видавнича Компанія "Воля"

Твердохліб О. Ф.

Нетрадиційні види оздоровчої фізичної культури. Мудри - цілющі положення рук: Навчальний. посібник.


Розглянуто таке явище східної культури, як мудри - певні свідомі положення пальців рук, які використовують для відновлення, збереження та поліпшення здоров'я, контролю над розумом і творчого розвитку.

Систематизована й узагальнена інформація щодо оздоровчої дії мудр, адаптована для однозначного сприйняття, що виключає помилкове тлумачення базових основ і прискорює процес засвоєння техніки і методики виконання мудр, збільшує позитивну дію практики мудр.

Уперше детально визначено особливості практики осіб різної статі, запропоновано класифікацію мудр відповідно до біомеханічної структури, пояснено біоенергетичні механізми дії мудр, розглянуто вплив положення рук і жестів на біоенергетичні процеси в організмі людини, а також вказано шляхи використання мудр в оздоровчих, профілактичних і загальнооздоровчих цілях.

Для студентів спеціальностей "Фізичне виховання" та "Фізична реабілітація" вищих навчальних закладів. Може бути корисним широкому загалу для самопідготовки, самодопомоги, самовдосконалення.

Книготорговельним організаціям надається знижка.

Замовити та придбати видання можна за адресою:
03113, м. Київ, вул. Полковника Шутова, 9
тел./факс (044) 490-94-54
http://www.voliapub.com e-mail: office@voliapub.com

(c) 2003-2013 Видавнича компанія "Воля"
Розробка WestByte