Видавнича Компанія "Воля"

Твердохліб О. Ф.

Нетрадиційні види оздоровчої фізичної культури. Асани - цілющі положення тіла: Навчальний. посібник.

 

Кілька тисячоліть існують благодійні засоби, які використовують дію певних положень тіла та його сегментів – асан для відновлення, збереження, поліпшення здоров’я людини, контролю над розумом, творчого розвитку, розуміння себе та інших людей, природи, Всесвіту. Настав час застосувати безцінну спадщину минулого на користь сучасного суспільства й людини.

Останнім часом з’явилася розрізнена інформація про використання асан з метою лікування та нормалізації функцій організму людини, самодопомоги та взаємодопомоги, спортивної підготовки.

У навчальному посібнику «Нетрадиційні види оздоровчої фізичної культури. Асани – цілющі положення тіла» зроблено спробу аналізу й систематизації доступної інформації, класифікації асан, визначення змістовного значення та правил практики асан, узагальнення відомостей про оздоровчу дію асан, а також аналізу біоенергетичних механізмів впливу асан на організм людини та визначення способів використання практики асан у лікувальних, профілактичних й загальнооздоровчих цілях. Запропонований авторський алгоритм викладання сприяє прискоренню засвоєння навчального матеріалу.

Посібник ілюстровано фрагментами творів мистецтва, на яких зображено історичних та міфічних осіб, що виконують асани.

Матеріал посібника може бути використано для роботи із самовдосконалення й оздоровлення, освоєння прийомів психосоматичної саморегуляції, спортивного тренування під керівництвом фахівця, а також для вивчення навчальних дисциплін «Нетрадиційні види оздоровчої фізичної культури», «Валеологія», «Лікувальна фізична культура», «Історія фізичної культури» та ін.

Книготорговельним організаціям надається знижка.

Замовити та придбати видання можна за адресою:
03113, м. Київ, вул. Полковника Шутова, 9
тел./факс (044) 490-94-54
http://www.voliapub.com e-mail: office@voliapub.com

(c) 2003-2013 Видавнича компанія "Воля"
Розробка WestByte